"ბერა შენ თუ რამის თავი გაქვს..." - ნანკა კალატოზიშვილი ბერა ივანიშვილს მიმართავს
მსახიობმა ნანაკა კალატოზიშვილმა, გუშინ აქციის მოაწილეებს მიმართდა და განაცხადა, რომ ქართველები მსოფლიო მასშტაბით შეგვარცხვინეს .მსახიობის თქმით, ის ძალიან ეცადა, მაგრამ გახარიას გამართლება ვერ მოუძებნა.
"3 დღეა ამ სცენაზე ვერ ამოვდივარ, იმიტომ რომ ძალიან დიდი პასუხისმგებლობაა. მიკვირს იმ ადამიანების , რომლებსაც უკვირთ რომ ჩვენ აქ ვართ. ბევრი რამ გავატარე და ერთ დღეს დაგვხვდა ეს საშინლი ადამიანი ჩვენივე პარლამენტში. აქ უნდა ვიდგეთ ბოლომდე, კიდევ უფრო ბევრი მოვა. არანაირი უფლება არ აქვს მთავრობას ეს ქმედებები მოიმქმედოს, ეს არის ნადირობა. ჩვენ შეგვარცხვინეს მსოფლიო მასშტაბით და მათი მოჯმულის მოსაწმენდად ვართ აქ. ბატონო გახარია, მსახიობი ვარ და ტვინში მაგრად ვეცადე და ვცილობ გაგამართლოთ მაგრამ ვერ გაგამართლეთ, უნდა გადადგეთ ბოდიში არ გიშველით. ის ადამიანები რომლებიც იცავდნენ სამშობლოს დღეს დაპატიმრებულები არიან და გამოუშით, ბერა შენ თუ რამის თავი გაქვს უბრალოდ პოსტები არ გიშველის მოდი აქ და გააკეთე შენი საქმე" - გააცხადა მსახიობმა.
ნანკა კალატოზიშვილი აქციაზეც და აქციის დასრულების შემდეგ უამრავი კომპლიმენტი მიიღო, მას სრულიად უცნობი ადამიანები ქუჩაში აჩერებდნენ და მადლობას უხდიდნენ.